ECU Clonen Immo etc
Onderstaand overzicht is een greep uit de mogelijke bewerkingen voor diverse ECU's. Andere ECU? Stuur informatie door en u ontvangt een antwoord met de mogelijkheden, prijs en procedure. In sommige gevallen is een ECU voorradig zodat voor bijv. een clone of immo vrije ECU er geen (2e) exemplaar aangeleverd hoeft te worden. Deze staat dan voorradig op de site.
service: Clonen van door u aangeleverde ECU
werkwijze: u levert, duidelijk gemarkeerd, 2 ECU's, zowel de oude, als de nieuwe (donor). Nummers op de ECU's dienen overeen te komen. Voor de staat en werking van de aangeleverde ECU kan geen verantwoordelijkheid worden genomen, de service omvat alleen het overzetten van de data zodat de computer in het voertuig van de 'oude' ECU gebruikt kan worden. Er wordt uitgegaan van een nog uit te lezen ECU (data) al dan niet rechtstreeks uit de chip. Mocht dit niet mogelijk zijn, wordt contact opgenomen met de klant.
Mail-, bel of whatsapp (06-53788166) voor prijs en instructies m.b.t. aanleveren
onderstaande lijst is een voorbeeld van ECU's met beschikbare mogelijkheden, app of mail een foto van de gewenste ECU (label) voor een prijsopgaaf en mogelijkheden
start | ||||
Automerk | ECU | clonen | onderbreker | reset* |
BMW | Continental MSD 80 | ja | ||
BMW | Continental MSD 81 | ja | ||
BMW | Continental MSD 81.2 | ja | ||
BMW | Continental MSD 85 | ja | ||
BMW | Continental MSD 85.4 | ja | ||
BMW | Continental MSD 87 | ja | ||
Citroen | Bosch EDC 16C34 | ja | ja | |
Citroen | Bosch MEV17.4 | ja | ja | |
Mercedes | Bosch EDC16C2 CR3.xx | ja | ja | |
Mercedes | Bosch EDC16C32 | ja | ja | |
Mercedes | Bosch EDC17C42 | ja | ja | |
Mercedes | Delphi CRD3 | ja | ||
Mercedes | Delphi CRD3.7 | ja | ||
Mercedes | Delphi CRD3.E1 | ja | ||
Peugeot | Bosch EDC 16C34 | ja | ja | |
Peugeot | Bosch MEV17.4 | ja | ja | |
Renault | Siemens Sirius34 | ja | ||
VW | Bosch EDC16CP34 | ja | ||
VW | Bosch EDC17C46 | ja | ja | |
VW | Bosch EDC17C54 | ja | ja | |
VW | Bosch EDC17C64 | ja | ja | |
VW | Bosch EDC17C74 | ja | ja | |
VW | Bosch MED9.5.10 | ja | ||
VW | Bosch MED17.5.2 | ja | ||
VW | Simos PCR 2.1 | ja |
* reset - het weer in programmeerbare staat brengen van het onderdeel. Klaar voor gebruik met diagnose apparatuur (zelfde als dat er een nieuw onderdeel besteld zou worden)